دانستنی های ملکی

بهترین مشاور معاملات خرید و فروش آپارتمان

بهترین مشاور معاملات خرید و فروش آپارتمان

این روزها اقتصاد کشور به موجب فشار بیشتر بر تحریم ها دچار نوسانات شدید شده است و گرانی سیر صعودی شدیدی داشته که تبعات آن دامن گیر افراد جامعه از هر قشر و صنفی می باشد. قدرت خرید مردم به موجب کاهش سرمایه آن ها به شدت پایین آمده و بازار کساد شده است. در این میان کاملاَ طبیعی است که مردم به فکر افزایش دارایی های خود باشند تا بتوانند زندگی حداقل عادی قبل خود را پیش بگیرند. طبق تحقیقات انجام شده توسط سامان ۷۲۴ با داشتن دید کلی بر اقتصاد، در حال حاضر با توجه به شرایط موجود خانه با ارزش ترین سرمایه خانوار ایرانی می باشد که این نوسانات می تواند موجب افزایش دارایی های کلی آن ها شود اما دارایی که نقد نیست.

در این میان افرادی هستند که سعی می کنند با انجام معاملات هوشمندانه دارایی خود را در کمترین حالت حفظ و یا در بهترین حالت افزایش دهند به همین ترتیب به سمت بازار مسکن رفته و دست به معاملات ملکی می زنند. خرید و فروش آپارتمان در هر وضعیت اقتصادی امری است که نیاز به مشورت با متخصص دارد چرا که به هر حال بخش اعظمی از سرمایه شخص قرار است به آن اختصاص یابد بنابراین کوچکترین بی توجهی در معاملات خرید و فروش آپارتمان می تواند صدمات جبران نا پذیری به اقتصاد خانواده بزند. سامان ۷۲۴ با در نظر گرفتن این نکته خود را دوست و مشاور شما می داند تا با در اختیار گذاشتن تجربه و دانش خود در زمینه املاک به شما کمک کند تا از انجام معاملات از قبیل خرید و فروش آپارتمان نهایت رضایت را داشته باشید.

 

نکات مهم در خرید و فروش آپارتمان

در هنگام خرید و یا فروش آپارتمان شما چه به عنوان فروشنده در معامله و یا خریدار نیاز به یک بانک اطلاعاتی دارید تا بتوانید به درستی به ارزیابی قیمت آپارتمان بپردازید. این تنها گامی است که هر دو طرف معامله در آن اشتراک دارند یعنی بایستی هر دو طرف از قیمت تعیین شده آپارتمان اطمینان کسب کنند. سایت هایی برای ارزیابی قیمت خانه معرفی شده اند که با وارد کردن کد پستی خانه خود می توانید نمونه های مشابه به فروش رسیده را با قیمت های فروش آن ها ملاحظه کنید و همین امر به شما در تعیین حدودی قیمت خانه شما کمک خواهد کرد اما به طور قطع این راه حل اصلی نیست. تعیین قیمت خانه به مسائل بسیار زیادی وابسته است از جمله : منطقه ای که آپارتمان در آن واقع شده، محله ای که آپارتمان در آن قرار دارد، قدمت ساخت، نوع ساخت، مصالح به کار رفته، مساحت، تعداد طبقات، به کار بردن مد روز در طراحی داخلی، امکانات آپارتمان و … بنابراین ارزیابی قیمت خانه شما به یک متخصص از جمله سامان ۷۲۴ نیاز دارد تا به درستی صورت پذیرد. بعد از ارزیابی قیمت فروشنده در معاملات خرید و فروش آپارتمان نیاز به یک سامانه برای معرفی آپارتمان خود دارد، به طور قطع هر چقدر این سامانه دارای مراجعه کنندگان بیشتری باشد، آپارتمان آن ها در معرض دید افراد بیشتری قرار خواهد گرفت و کیفیت معامله بالاتر خواهد رفت در این زمینه می توانید روی سامان ۷۲۴ به عنوان سامانه املاک در زمینه انجام معاملات خرید و فروش آپارتمان حساب کنید.

اگر خریدار باشید نیاز به سامانه ای مانند سامان ۷۲۴ خواهید داشت تا به گزینه های بیشتری برای انجام معامله خرید و فروش آپارتمان دست پیدا کنید و این امر انعطاف معامله را افزایش داده به شما کمک خواهد کرد تا با رضایت معامله خود را انجام دهید. در هنگام ارزیابی آپارتمانی که قصد خرید آن را دارید نیاز به متخصصین این امر دارید، متخصصینی مانند سامان ۷۲۴ که با تجربه و دانش در کنار شما هستند تا شما را از نکاتی که به چشم تان نمی آید آگاه کنند. نکاتی که به طور قطع ارتباط مستقیم با دارایی های بعدی شما خواهد داشت و بر روی افزایش یا کاهش دارایی هایتان تاثیر خواهند گذاشت.

اگر فروشنده باشید به طور قطع بایستی بدانید که با انجام چه کارهایی امکان افزایش قیمت آپارتمان شما وجود دارد تا آپارتمان خود را در بهترین حالت معامله کنید. در این امر سامان ۷۲۴ به موجب آگاهی کامل بر امر فروش ملک می توانید به عنوان دوست و مشاور شما در کنارتان باشد.

 

 

سامان ۷۲۴ به چه کار می آید؟

سامان ۷۲۴ یک سامانه در زمینه املاک می باشد که شامل متخصصین با تجربه در زمینه املاک است. به طور قطع در تمام زوایای معاملات مسکن از قبیل معاملات خرید و فروش آپارتمان به یک متخصص نیاز خواهید داشت تا در کمترین حالت دارایی هایتان حفظ و در بهترین حالت به دارایی های شما اضافه شود. سامان ۷۲۴ به شما تضمین خواهد داد که به عنوان یک بانک اطلاعات گسترده نه تنها به شما در این امر کمک خواهد کرد که به موجب گستردگی فعالیت خود در سراسر کشور به پروسه معاملات خرید و فروش سرعت بیشتری نیز خواهد داد.

 

مطالب بیشتر:

منبع
سامان ۷۲۴
نمایش بیشتر

سامان ۷۲۴

ما در سامان ۷۲۴ به دنبال یک هدف هستیم (ترکیب املاک سنتی + املاک بر پایه تکنولوژی) فناوری ابری به ما کمک میکند نیازهای ملکی هموطنان خوبمان را به بالاترین سرعت و امنیت در اختیار شما عزیزان قرار دهیم. سامان ۷۲۴

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا