فناوری املاک

دلایل استفاده از سرویس های کاربردی املاک

دلایل استفاده از سرویس های کاربردی املاک

به طور کلی برای اینکه یک کاربر از یک مشاور املاک راضی باشد باید چه مسائلی رعایت شود؟ در واقع سرویس های کاربردی در املاک کدامند و فضای ابری در این مسیر چه نقشی ایفا می کند؟ در این مقاله قصد داریم در خصوص سرویس های کاربردی در املاک که از طریق تکنولوژی فضای ابری فراهم می شوند صحبت کنیم.

 

سرویس های کاربردی املاک از طریق فضای ابری

یکی از سرویس های کاربردی املاک مشخص بودن هدف اصلی است که خوشبختانه تکنولوژی توانسته این موضوع را به خوبی پوشش دهد. در واقع نیاز است که خرید و فروش ملک به صورتی پیش برود که هم خریدار راضی باشد و هم فروشنده از طرفی نیاز است که اطمینان و اعتماد به نفس در خریدار و فروشنده به طور دقیق فراهم شود.

در واقع فضای ابری سبب می شود که سرویس های رایانشی برای سرورها فراهم شود و البته در این مسیر پایگاه داده قوی و ذخیره سازهای حرفه ای نیز دیده می شود. سرویس های کاربردی در املاک از طریق فضای ابری در واقع همان ارائه دهندگان نامحدود اطلاعات هستند.

بسیاری از ما در طول روز از فضای ابری استفاده می کنیم شاید خودمان نیز متوجه این موضوع نباشیم! مثالً وقتی از سرویس آنلاین برای ارسال ایمیل استفاده می شود از فضای ابری استفاده شده است و یا روش های ویرایش مستندات نیز از همین فضا استفاده می شود.

از فضای ابری در زمینه ذخیره سازی و پشتیبان گیری و همینطور بازیابی اطلاعات بسیار مورد استفاده قرار می گیرد. این در حالتی است که برای انتقال صوت و تصویر نیز گزینه مناسبی بوده و برای تحلیل داده هم سرویس دهی خوبی دارد.

 

مزایای استفاده از سرویس های کاربردی املاک

یکی از دلایلی که از فضای ابری برای سرویس های کاربردی املاک استفاده می شود هزینه ارزان و مناسب است. در واقع در این مسیر دیگر نیا به خرید سخت افزار و نرم افزار نبوده و هزینه های موجود کاهش می یابد.

موضوع دیگر امر سرعت است که از دسته مسایل بسیار مهم بوده و باید به آن اهمیت داده شود در واقع سرویس های کاربردی در املاک سبب می شود که حجم زیادی از اطلاعات تنها در عرض چند دقیقه در اختیار افراد قرار بگیرد به این ترتیب تنها چند کلیک نیاز است تا بتوانید به سادگی به آنچه در ذهن خود دارید دست یابید. اینطور که شواهد نشان می دهد برنامه ریزی سرویس های کاربردی در املاک بسیار استاندارد بوده و سبب می شود که اخبار اشتباه ارائه نشود.

از دیگر مزایای سرویس های کاربردی در املاک مقیاس پذیری جهانی است. در واقع فضای ابری با همین عنوان شناسایی می شود و اینطور که شواهد نشان می دهد به سادگی شرایطی فراهم می شود که اطلاعات زیادی وارد پایگاه داده شود و همینطور پهنای باند نیز به میزان کافی در دسترس باشد. توان پردازش سرویس های کاربردی در املاک بیشتر بوده و همینطور ذخیره سازی برای سرویس های کاربردی در املاک به صورت دقیق و البته درست صورت می گیرد. در نظر داشته باشید که سرویس های کاربردی در املاک خریداران و فروشندگان را به سادگی به هم وصل می کند.

 

 

ساده سازی روابط با سرویس های کاربردی در املاک

موضوع مهم دیگری که در خصوص سرویس های کاربردی املاک وجود دارد ساده سازی روابط است، در روش های سنتی پس از اینکه ملکی مورد پذیرش قرار می گرفت نیاز به در نظر گرفتن زمانی بود تا بتوان فروشنده ملک را پیدا کرد و با ان وارد مشورت شد در صورتی که در سرویس های کاربردی در املاک به سادگی این شرایط فراهم شده است و افراد می توانند از هر جای دنیا با هم ارتباط بگیرند. ساده سازی روابط ، سبب شده است که بعد جغرافیایی کمتر مورد بررسی قرار بگیرد و اینطور که شواهد نشان می دهد روابط در سرویس های کاربردی در املاک یکی از موضوعات بسیار مهم از نظر پژوهشگران محسوب شده است و سبب شده است که دایره بررسی ها در این زمینه کمی وسیع تر شود.

 

سرویس های کاربردی املاک در واقع یک داشبورد کاربری ساده و آسان است که کاربر به محض استفاده از آن و با یک جستجوی ساده می توانند به گزینه مورد  نظر خود برسند. در سرویس های کاربردی در املاک بخشی برای ساخت اکانت وجود دارد و سبب می شود که خط فرمان ها به درستی نمایش داده شود. سامان ۷۲۴ سعی کرده اند بهترین سرویس های کاربردی در املاک را ایجاد کند به طوری که حضور فیزیکی افراد به حداقل رسیده و هزینه های آنها نیز کاهش یابد. دسترسی به سرویس های کاربردی در املاک بسیار آسان است و همه چیز مانند یک میز کار پیش روی شما قرار دارد. این سرویس ها بر روی موبایل و همینطور تبلت به خوبی کار می کنند و یک گزینه بسیار عالی برای افرادی است که زمان کافی برای گشت و گذار نداشته و یا سلیقه های خاص دارند.

 

مطالب بیشتر:

منبع
سامان ۷۲۴
نمایش بیشتر

سامان ۷۲۴

ما در سامان ۷۲۴ به دنبال یک هدف هستیم (ترکیب املاک سنتی + املاک بر پایه تکنولوژی) فناوری ابری به ما کمک میکند نیازهای ملکی هموطنان خوبمان را به بالاترین سرعت و امنیت در اختیار شما عزیزان قرار دهیم. سامان ۷۲۴

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا