فناوری املاک

دسترسی مطمئن به سرویس های اختصاصی املاک

دسترسی مطمئن به سرویس های اختصاصی املاک

فکر می کنید مهمترین سرویس های اختصاصی املاک چه باید باشد؟ یک کاربر در زمان خرید ملک و یا اجاره و رهن آن چه انتظاراتی دارد؟ آیا سرویس های سنتی می تواند تمامی نیازهای مشتری را پوشش دهد؟ در این مقاله قصد داریم در خصوص انواع سرویس های اختصاصی املاک صحبت کنیم و البته نگاه اصلی ما به نفوذ تکنولوژی در املاک می باشد.

 

سرویس های اختصاصی املاک از نگاه کاربران

یکی از موضوعات بسیار مهم که در لیست سرویس های اختصاصی املاک قرار دارد این است که باید برای ملک مشتری پیدا شود نه برعکس! در نظر داشته باشید که وقتی وارد یک مشاور املاک سنتی می شویم تا سر صحبت باز می شود فرد مشاور در صدد این است که برای مشتری ملک پیدا کند، خب حتما می پرسید این که خبر بدی نیست! اما این تمام ماجرا نیست! کافیست بودجه سر حرف باز شود می بینید که مشاور به هر قیمتی که شده می خواهد مشتری را مجاب به خرید ملک کند در صورتی که این روال با سرویس های اختصاصی املاک در تناقض است نباید با ذهن مشتری به دروغ بازی شود. استفاده از جملاتی مانند اینکه دیگر چنین ملکی با این قیمت گیرت نمی آید و یا طرف پول لازم است و برای همین این قیمت را گذاشته شاید در برخی مواقع درست باشد اما نه همیشه!

بارها دیده می شود که مشاور املاک می گوید این روزها قیمت ها بالا کشیده است و امروز نخری فردا اصلاً نمی توانی بخری! در نظر داشته باشید که سرویس های اختصاصی املاک به طور دقیق به ملک می پردازند یعنی ملک و شرایط آن مانند یک میز کار جلوی روی کاربر قرار دارد و او خود تشخیص می دهد که آیا خریدی که می کند صحیح است یا خیر. در روش های سنتی همیشه برای مشتری ملک پیدا می شود اما در سرویس های اختصاصی املاک هدف اصلی این است که برای ملک مشتری پیدا شود. به این ترتیب جمله ای با عنوان اینکه عالی ترین آپارتمان در این محله را خریده ای و شانس آورده ای دیگر تکرار نخواهد شد. در سرویس های اختصاصی املاک چیزی به عنوان عالی ترین وجود ندارد همه چیز مقایسه ای است.

 

 

سرویس های اختصاصی املاک هرگز نفع یکطرفه را نمی پذیرند

در واقع در مشاورین املاک سنتی همیشه این فروشنده است که قرار است پیروز شود! یعنی به طور کلی مشاور املاک سعی می کند که بازی را از آخر به اول بیاید و این اشتباه است، بازاریابی این روزها به این شکل شده است که فرد به طور کلی سعی می کند نفع اصلی برای فروشنده باشد و این روش اصلاً درست به نظر نمی رسد. در واقع مشاورین املاک نگاهی دلسوزانه ای به خریدار ندارند و این روند در قوانین سرویس های اختصاصی املاک به صورت فضای ابری و مجازی دیده نمی شود. در نظر داشته باشید که در سرویس های اختصاصی املاک همه چیز دو طرفه است، هر دو طرف قضیه از خرید خود راضی هستند و چیزی به عنوان خرید یک طرفه و یا سود یک طرف وجود ندارد و علتش هم مشخص است زیرا در این مسیر به هیچ عنوان قرار نیست واسطه وجود داشته باشد که به وی سودی برسد!

اطلاعات ذکر شده است و نام و رسم فروشنده مشخص است از طرفی بودجه خریدار نیز مشخص می باشد و به سادگی بستر خرید فراهم می شود در نظر داشته باشید که در سرویس های اختصاصی املاک که از فضای ابری استفاده می کنند حباب های قیمتی تا حد زیادی کنار رفته است و مدیریت دقیقتری بر روی قیمت گذاری ها بدون نفع شخصی دیده می شود.

 

ویژگی سرویس های اختصاصی املاک

در این بخش قصد داریم به طور تخصصی تر به ویژگی های سرویس های اختصاصی املاک بپردازیم.

یکی از مهمترین سرویس های اختصاصی املاک صداقت در کلام است، ما ادعا نمی کنیم که صد در صد مطالب نوشته شده در سرویس های اختصاصی املاک صادقانه است اما باید این موضوع را به طور دقیق در نظر داشته باشید که قطعاً مسیر صداقت کلام در سرویس های اختصاصی املاک به نسبت املاک سنتی بیشتر است و علتش نیز مشخص است این موضوع را با یک مثال توضیح می دهیم.

 

فرض کنید که فروشنده ای اطلاعات غیر واقعی ارائه دهد خب مشخص است که فردی به عنوان مشاور املاک وجود ندارد که برای او بازاریابی کند به این ترتیب روند کاری وی دشوار می شود و شانس کمتری برای فروش دارد بنابراین به صورت اتوماتیک به فکر ارائه اطلاعات درست خواهد بود و علاقمند است که خریدار واقعی برای وی پیدا شود، در سرویس های اختصاصی املاک همه چیز پایاپای است و قرار است دو سر معامله سود نمایند. اینطور که شواهد نشان می دهد کسانی که قصد دارند فروش بهتری داشته باشند همیشه سعی می کنند منصف باشند و از سمت دیگر خریداران با مقایسه های دوره ای به سادگی تشخیص می دهند که راست از دروغ کدام است. از یاد نبریم که سرویس های اختصاصی املاک روز به روز در حال پیشرفت است.

 

مطالب بیشتر:

منبع
سامان ۷۲۴
نمایش بیشتر

سامان ۷۲۴

ما در سامان ۷۲۴ به دنبال یک هدف هستیم (ترکیب املاک سنتی + املاک بر پایه تکنولوژی) فناوری ابری به ما کمک میکند نیازهای ملکی هموطنان خوبمان را به بالاترین سرعت و امنیت در اختیار شما عزیزان قرار دهیم. سامان ۷۲۴

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا