دانستنی های ملکی

سامان ۷۲۴ مشاور املاک شیراز

سامان ۷۲۴ مشاور املاک شیراز

جغرافیای شهر از دید مشاور املاک شیراز

شیراز را مرکز استان فارس می شناسیم که در جنوب غربی ایران واقع شده است. شهری توریستی با بناهای اصیل ایرانی از جمله تخت جمشید که اصالت و فرهنگ کهن ایرانی را به رخ جهانیان می کشاند. از بهار و بوی بهار نارنج در خیابان های شیراز که بگذریم به مقبره حافظ شیرازی و سعدی می رسیم. شهر شیراز را می توان یکی از زیباترین و اصیل ترین شهرهای ایران دانست و بی شک زندگی در کنار این بناهای تاریخی ایرانی لذتی است که از ساکنین سایر شهرها دریغ شده است، اما باعث افتخار همه ایرانیان است. شهرستان شیراز از شمال به اردکان و مرودشت، از جنوب به فراشبند، جهرم و فسا و فیروز آباد و از غرب به کازرون و ممسنی و از شرق به نیریز و ارسنجان و استهبان منتهی می شود. شیراز را بعد از تهران، مشهد، اصفهان، تبریز و کرج از پر جمعیت ترین شهرهای ایران عزیزمان می دانند. این شهرستان زیبا و تاریخی از اطراف به کوه های بسیاری محدود می شود، از جمله می توان به این موارد اشاره کرد: از شمال به کوه های چهل مقام، بمو، سبز پوشان و بابا کوهی، از غرب به کوه های دراک. این شهرستان تاریخی بر طبق تقسیمات نهایی به نه منطقه مستقل، تقسیم بندی شده است. زرقان در شمال این شهرستان، کوار در جنوب آن، ارژن در غرب شیراز باستانی و کربال و سروستان در شرق این شهر زیبا واقع شده اند. در نظر داشته باشید که آب و هوای این شهر تاریخی و زیبا گرم خشک است، در بهار هوایی خنک به همراه بارندگی، تابستان گرم و خشک و پاییز به نسبت کمی خنک تر از تابستان به همراه بارندگی اندک و در زمستان معتدل می باشد.

 Saman724 65875456 - سامان ۷۲۴ مشاور املاک شیراز

 

نکته مهم از دید مشاور املاک شیراز و ایران، سامان ۷۲۴

از دید سامان ۷۲۴، مشاور املاک شیراز به طور قطع مناطقی که در اطراف مکان های تاریخی و توریستی هستند به موجب ایجاد کسب و کارهای مختلف اکثراً تجاری می باشند و معمولاً قیمت ملک در این مناطق نسبت به جاهای دیگر بیشتر است. افرادی که قصد خرید املاک شیراز را در این مناطق در سر می پروانند بایستی این نکته را در نظر بگیرند که رفت و آمد و تردد در این مناطق بیشتر از سایر مناطق می باشد و همین امر می تواند موجب شود که ساکنین این مناطق از آرامشی  که در سایر نقاط شهر حاکم می باشد، برخوردار نباشند.

 Saman724 658765485 - سامان ۷۲۴ مشاور املاک شیراز

 

تقسیم بندی مالی املاک شیراز

شیراز نیز مانند تهران و سایر شهرهای کشور شامل مناطقی است که اعیان نشین هستند، در مقابل مناطقی را نیز دارا می باشد که افرادی با توان مالی کم ساکن آن هستند و البته منطقه ای را نیز شامل می شود که افرادی با وضعیت مالی متوسط در آن سکنی گزیده اند. بدون شک قیمت آپارتمان در مناطق  اعیان نشین شیراز گران تر از سایر نقاط می باشد، مناطق اعیان نشین شهر شیراز از نظر سامان ۷۲۴ مشاور املاک شیراز و ایران را می توان، خیابان ارم، محله های قصردشت و ستارخان دانست،  با توجه به تحقیقاتی که سامان ۷۲۴  مشاور املاک شیراز و مشاور املاک ایران انجام داده است هر متر مربع آپارتمان در این خیابان اعیان نشین به طور متوسط بین پنج تا پانزده میلیون تومان قیمت گذاری شده است.  همین طور به نظر سامان ۷۲۴، مشاور املاک شیراز، شهرک صدرا که به تازگی جزء شهرستان شیراز محسوب شده است یکی از ارزان ترین مناطق موجود در این شهر تاریخی و زیباست. با تحقیقاتی که توسط سامان ۷۲۴ مشاور املاک ایران انجام شده است، به این نتیجه رسیده ایم که قیمت هر متر مربع آپارتمان در شهرک صدرا حداقل یک میلیون تومان می باشد که با گشت و گذار در این شهرک می توان به قیمت های پایین تری نیز دست پیدا کرد. آپارتمان های موجود در این شهرک نوساز هستند و متراژها در آن متنوع بوده و محدود به یک متراژ خاص نیستند، طبق تحقیقات سامان ۷۲۴ در این شهرک ارزان قیمت شما شاهد آپارتمان های ۸۴ متری تا ۱۲۳ متری هم خواهید بود.

 

نقش سامان ۷۲۴ در یافتن املاک در شهر زیبا و تاریخی شیراز

سامان ۷۲۴ به عنوان یک رسانه سراسری که بانک گسترده ای از اطلاعات مسکن و املاک در سراسر ایران را شامل می شود، در راستای خدمت رسانی در زمینه املاک توسط کارشناسان مجرب و با دانش خود، تحقیقات لازم را در زمینه شهر شیراز تکمیل کرده است تا در این شهر نیز در عرصه املاک حرفی برای گفتن داشته باشد و نیاز ساکنین و افرادی که قصد عزیمت به این شهر تاریخی را دارند نیز بر طرف سازد. تمامی پروسه های خرید و فروش و رهن و اجاره با سامان ۷۲۴ در شهر شیراز با دانش و تجربه پیش رفته به مالکین مسکن و خریداران و یا مستاجرین کمک خواهد شد تا در کمترین زمان ممکن این پروسه ها را طی کرده و به نتیجه دلخواه، در کمال رضایت برسند.

 

مطالب بیشتر:

منبع
سامان ۷۲۴
نمایش بیشتر

سامان ۷۲۴

ما در سامان ۷۲۴ به دنبال یک هدف هستیم (ترکیب املاک سنتی + املاک بر پایه تکنولوژی) فناوری ابری به ما کمک میکند نیازهای ملکی هموطنان خوبمان را به بالاترین سرعت و امنیت در اختیار شما عزیزان قرار دهیم. سامان ۷۲۴

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا