دانستنی های ملکی

سامان ۷۲۴ مشاور املاک ایران

سامان ۷۲۴ مشاور املاک ایران

سامان ۷۲۴ چیست؟

سامان ۷۲۴ یک سامانه با بانک اطلاعاتی گسترده از تمامی املاکی است که بایستی در معرض دید افرادی قرار بگیرد که قصد انجام معامله در زمینه مسکن را دارند. اما به طور قطع این تنها کاری نیست که سامان ۷۲۴ پیش گرفته است.  این سامانه را می توان مشاور املاک ایران دانست چرا که خود را محدود به جغرافیای یک منطقه و یا یک شهر نکرده است. سامان ۷۲۴ مشاور املاک ایران، با برخورداری از کارشناسان خبره و با تجربه در زمینه مسکن تمامی پروسه های خرید و فروش و رهن و اجاره را به صورتی کارشناسانه مورد بررسی قرار داده و اقدام به مشاوره می کند. هدف سامان ۷۲۴ صرفاً به جوش دادن معامله و سود بردن از معاملات نیست، سامان ۷۲۴ اعتبار خود را در جلب رضایت مشتریان خود چه در قالب صاحب خانه و چه در قالب خریدار و یا مستاجر می داند.

 


گام هایی که سامان ۷۲۴ در هر یک از پروسه های معاملاتی مسکن در پیش می گیرد

فروش و رهن و اجاره

در صورتی که صاحب خانه هستید و نیاز به معرفی ملک خود، چه تجاری و چه مسکونی، دارید و نتیجه ای از در اختیار گذاشتن اطلاعات ملک خود به مشاورین املاک محلی و یا حتی برخی از سایت هایی که کار تخصصی در زمینه ملک نکرده و مسئولیتی کاری را به عهده نمی گیرند، ندیده اید، سامان ۷۲۴ در اختیار شما است. این سامانه قدرتمند در زمینه املاک، برای کلیه ساکنین ایران در کلیه شهرها قابل دسترس و بهره برداری می باشد. ملک خود را به سامان ۷۲۴ مشاور املاک ایران، معرفی کنید. کارشناسان سامان ۷۲۴، اقدام به بررسی های لازم جهت ارزیابی قیمت دقیق کرده و نقطه اتصال صاحب خانه ها با خریداران و مستاجرین خواهند بود. با توجه به این موضوع که سامان ۷۲۴ مشاور املاک ایران، محدودیتی در جغرافیای ملک قائل نیست، ملک شما برای دامنه گسترده تری از افراد قابل مشاهده خواهد بود، علاوه بر رویت افراد بیشتر به موجب در اختیار گذاشتن اطلاعات دقیق تر ملکی که قصد فروش و یا رهن و اجاره آن را دارید بهتر دیده خواهد شد که این امر به طور قطع در کوتاه کردن پروسه خرید و فروش و رهن و اجاره کمک بسزایی خواهد کرد.

خرید و رهن و اجاره

در صورتی که خواهان ملک هستید ( به عنوان خریدار و یا مستاجر)، بودجه ای دارید و معیارهای ملک دلخواه خود را انتخاب کرده اید ولی هم چنان در انتخاب مسکن در مانده اید، به دنبال منطقه ای هستید که هیچ نوع اطلاعات دقیقی از آن در دسترس نیست و شما هم با آن منطقه آشنایی قبلی ندارید و یا معیارهایی را مد نظر دارید اما در انتخاب منطقه ای که با بودجه شما هم خوانی داشته و معیارهای شما را هم در بر بگیرد، دچار مشکل شده اید، به طور قطع نیاز به مشاور املاک ایران، سامان ۷۲۴ دارید که خود را دوست و مشاور شما در امر تهیه مسکن می داند. با مشاور املاک ایران، سامان ۷۲۴ تماس بگیرید و اطلاعات و معیارهای خود را در میان بگذارید، مشاور املاک ایران، اقداماتی که بایستی در امر تهیه مسکن صورت پذیرد را از قبل طبقه بندی کرده است و به شما کمک خواهد کرد تا در کوتاه ترین زمان ممکن به ملک مورد نظر خود دست پیدا کنید.

 

مشاور املاک ایران چه وظایفی دارد؟

اگر سامانه ای مانند سامان ۷۲۴ ادعا می کند که مشاور املاک ایران است بایستی دامنه گسترده ای از تمامی املاک موجود در ایران را در بر بگیرد، اقدام به تحقیق در زمینه اطلاعات دریافتی از صاحبین ملک کند، دانش کافی برای ارزیابی دقیق قیمت بر مبنای معیارهای تعیین قیمت از قبیل: شهر و منطقه قرار گیری ملک، سال ساخت، مصالح به کار رفته در نازک کاری، امکانات مسکن از قبیل پارکینگ و …، تعداد اتاق، به کار گیری متدهای روز در طراحی داخلی و غیره، را داشته باشد و بر این اساس اقدام به تعیین قیمت دقیق کند، مشاور املاک ایران بایستی دانش کافی جهت ارزیابی ملک از لحاظ ایمنی و حتی معماری ( مانند نور گیر بودن یا نبودن، تشخیص این که مصالح به کار رفته در ساختمان موجب انتقال صدا به داخل ساختمان می شوند و یا خیر و غیره) را نیز داشته باشد و حتی اطلاعات کاملی از قبیل میزان رشد قیمت زمین در مناطق خاص را در دست داشته باشد و در نهایت خود را دوست و مشاور واقعی دو طرف معامله بداند و هدف او صرفاً جوش دادن معامله و نفع بردن از یک معامله اجباری نباشد. استفاده از سامانه ای مانند مشاور املاک ایران، سامان ۷۲۴، موجب می شود تا گزینه های موجود برای خرید و فروش و رهن و اجاره در معرض دید افراد بیشتری قرار بگیرد، این مسئله مزایای بسیاری را چه برای صاحب ملک و چه برای خریدار و یا مستاجر در بر خواهد داشت، بزرگترین مزیت آن کوتاه کردن زمان این پروسه ها می باشد که می تواند به دلیل بازار غیر ثابت اقتصادی، مزایای مالی برای طرفین قرار داد به همراه داشته باشد.

 

مطالب بیشتر:

منبع
سامان ۷۲۴
نمایش بیشتر

سامان ۷۲۴

ما در سامان ۷۲۴ به دنبال یک هدف هستیم (ترکیب املاک سنتی + املاک بر پایه تکنولوژی) فناوری ابری به ما کمک میکند نیازهای ملکی هموطنان خوبمان را به بالاترین سرعت و امنیت در اختیار شما عزیزان قرار دهیم. سامان ۷۲۴

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا