فناوری املاک

تأثیر تکنولوژی در املاک به زبانی ساده

تکنولوژی در املاک یعنی در دسترس بودن اطلاعات در همه جا !

می دانیم که عده ای این جمله را قبول و یا باور ندارند اما وابستگی املاک و تکنولوژی بهم بسیار زیاد است. در مسیر املاک نیاز است که پوشش دهی مناطق مختلف به طور دقیق صورت بگیرد، سرویس جذب در حوزه املاک بسیار مهم است و تمام ایم موارد بدون در نظر گرفتن تکنولوژی در املاک شدنی نیست. این مقاله به زبان ساده با شما صحبت می کند تا متوجه شوید که استفاده از تکنولوژی چقدر می تواند سیستم املاک سنتی را رشد دهد. با ما همراه باشید.

 

تکنولوژی در املاک یک وابستگی واقعی

در املاک چیزی که بسیار اهمیت دارد بالا بودن دایره اطلاعات است، به این ترتیب یک آژانس املاک حرفه ای باید بتواند با فضا تکنولوژی در این مسیر آشنا شود. در واقع فضای ابری در املاک موضوعی بسیار مهم از دید پژوهشگران است. املاک تنها به وسیله تکنولوژی می تواند پرش قابل توجهی نماید و خوشبختانه ما در این مسیر جدی ظاهر شده ایم و توانسته ایم بخش بزرگتری از تقاضا را به نتیجه برسانیم. یکی از خصوصیت بسیار مهم در استفاده از تکنولوژی در املاک صرفه جویی در زمان است. در واقع وقتی از فضای ابری در املاک استفاده شود همه چیز به صدن ثانیه بند است و این موضوع سبب می شد که در نهایت تقاضا با رشد خوبی همراه باشد.

 

Saman724 50487 - تأثیر تکنولوژی در املاک به زبانی ساده

سیر رشد املاک به زبانی ساده

در این بخش می خواهیم کمی به عقب برگردیم و بررسی کنیم که املاک از روز اول تا به امروز چه تحولی داشته است.

اگر یادمان باشد در ابتدا آگهی های روزنامه در خصوص خرید و فروش منزل پر کار بودند در واقع اگر یک ملک در روزنامه های معتبر درج می شد نشان از اعتبار بالای آن بود و پیشنهادهای بهتری داشت. این روند به زودی جای خود را به مشاوره اک=ملاک دارد، در واقع فضایی که فردی برای مشاوره در آن حضور به عمل داشت و سعی میکرد طبق نیاز مشتری به او پیشنهادهایی بدهد. هنوز هم این مدل املاک رواج دارد. اما امروزه دنیا ، دنیا تکنولوژی است و فضای مجازی تبدیل به بخش مهمی از زندگی افراد شده است و نیاز است که یک agent به طور دقیق در این مسیر تمرکزی واقعی بر روی پروسه املاک در فضای ابری داشته باشد.

تمرکز تکنولوژی در املاک برای محلی شدن

محلی شدن چیست؟ در واقع به این معنی است که به سادگی بتوانیم محل مشخص را از طریق دستگاهی که در دست داریم جستجو کنیم. شگفت انگیز است!!! نظر شما این نیست؟ به طور کلی در تمامی تلفن های همراه فضایی وجود دارد که در یک جستجوی ساده در ابتدا بر روی محلی ویژه تأکید می کند به این ترتیب استفاده از تکنولوژی در املاک نیز به سمت محلی سازی پیش می رود.

چرا فضای ابری را برای املاک انتخاب کرده ایم؟ این فضا چیست و چطور کار می کند؟ تکنولوژی در املاک چه کمکی به ما خواهد کرد؟ در ادامه این موضوع را به طور دقیق توضیح می دهیم.

در صنف املاک یکی از موضوعات مهم و البته مشکلساز پراکنده بودن اطلاعات است، در واقع اطلاعات یک دسته بندی صحیح ندارد و این روند سبب می شود که زمان زیادی از دست برود تا یک تقاضا پوش داده شود. ذخیره اطلاعات بر روی فشل ها و یا هاردها کاری بود که در ابتدا صورت گرفت اما این سخت افزار چقدر می تواند اطلاعات را در خود نگه دارد؟ آیا مستعد خرابی و ریسک نیست؟ تکنولوژی در املاک آمده است تا ریسک کاهش یابد. برای حل مشکلات اعلام شده فضای ابری وارد کار رشده است.

 

Saman724 568574 - تأثیر تکنولوژی در املاک به زبانی ساده

 

حال می خواهیم فضای ابری را توضیح دهیم، اگر ابتدای این مقاله را به دقت خوانده باشید جمله آغازین ما یعنی ” تکنولوژی در املاک به معنی در دسترس بودن اطلاعات در همه جا” دقیقاً به موضوع فضای ابری اشاره می کند. در واقع در این فضا دیگر نیاز به ذخیره اطلاعات بر روی سخت افزار نیست. فضای ابری روند ذخیره سازی اطلاعات و در دسترس بودن آن را به صورت بسیار پیشرفته تر فراهم می سازد. هیچ اهمیتی ندارد که شما بر روی تخت رو در حال استراحت هستید و یا آن طرف دنیا در حال کار، در کجا که باشید تکنولوژی در املاک به کمک شما می آید. تنها چیزی که نیاز دارید دسترسی به اینترنت است.

ما برای ایجاد تکنولوژی در املاک خود سرمایه گذاری کرده ایم تا بتوانیم بهترین خدمات را ارائه دهید. در واقع سرویس ایجاد شده سبب می شود که کاربر بتواند با محیط گرافیکی زیبا و ساده روبرو شود و هر نوع اطلاعاتی که نیاز دارد به سادگی برای خود فراهم سازد.

 

تکنولوژی در املاک یک روش امن

امنیت در فضای ابری موضوعی است که بارها مورد چالش قرار گرفته است. در واقع وقتی صحبت از امنیت می شود مشخص است که سرقت اطلاعات مدنظر است اما ما در مسیر تکنولوژی در املاک خود توانسته اید بهترین متدهای امنیتی را وارد نماییم مکانیزم های استفاده شده استانداردسازی شده اند و اطلاعاتی که به دست مشتری می رسد از فیلترهای سختگیرانه ای در شده اند.

تکنولوژی در املاک سبب می شود که ارتباطها قوی تر شود و زمان زیادی برای این بخش در نظر گرفته نشود در واقع ما زمان می خریم و به این ترتیب رضایت بیشتری را ایجاد خواهیم نمود.تا به امروز تأکید کمتری در خصوص تکنولوژی در املاک دیده شد و این موضوع سبب شده است که تیم های متخصص ما با پژوهش های بسیار فناوری را وارد مسیر املاک نمایند. در نظر داشته باشید که تأثیر تکنولوژی در املاک بسیار گسترده است به طوری که در آینده ای نه چندان دور دیگر روش های سنتی جستجوی منزل و ملک کنار رفته و کمر رنگ می شود و جای خود را به سیستم های پیشرفته املاک می دهند.

 

Saman724 75845 - تأثیر تکنولوژی در املاک به زبانی ساده

 

تکنولوژی در املاک سبب می شود که چیزی گم نشود، فراموش نشود، اشتباه توضیح داده نشود، بی اهمیت شمرده نشود. تکنولوژی در املاک سبب می شود اولویت ها مشخص باشد، هر بخش از بخش دیگر متمایز شود، خریدار راضی باشد و فروشنده نیز راضی! فناوری در املاک سبب می شود لبخند به لب تمام افراد ایجاد شود.

منبع
سامان ۷۲۴
برچسب ها
تأثیر تکنولوژی در املاک تکنولوژی در املاک تمرکز تکنولوژی در املاک مسیر تکنولوژی در املاک
نمایش بیشتر

سامان ۷۲۴

ما در سامان ۷۲۴ به دنبال یک هدف هستیم (ترکیب املاک سنتی + املاک بر پایه تکنولوژی) فناوری ابری به ما کمک میکند نیازهای ملکی هموطنان خوبمان را به بالاترین سرعت و امنیت در اختیار شما عزیزان قرار دهیم. سامان ۷۲۴

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن